Pierwsze spotkanie nowej Rady Osiedla

22 maja 2011 roku wybraliśmy nowy skład naszej Rady Osiedla. W dniu dzisiejszym członkowie Rady spotkali się w nowym składzie po raz pierwszy.
Głównym tematem spotkania był wybór zarządu oraz sprawy bieżące. Podobnie jak w poprzedniej kadencji, terminy dyżurów radnych zostały ustalone na wtorki o godzinie 18:00 w siedzibie Rady Osiedla przy ul. Bałtyckiej 35a/1.

Podczas spotkania został wybrany zarząd, w skład którego weszli:

 • FALKOWSKI HENRYK JACEK – przewodniczący
 • MALCZEWSKI JACEK TADEUSZ – vice przewodniczący
 • SZCZEPAŃSKA TERESA MARIA – skarbnik
 • ALOKSA KRZYSZTOF – sekretarz
 • CERZNIEWSKA DAGMARA PAULINA – członek

Została też wybrana Komisja Rewizyjna, w skład której weszli:

 • PIASECKI WALDEMAR GRZEGORZ
 • SALA IRENEUSZ
 • KONDZIOŁA JACEK

Wybranym serdecznie gratuluję i życzę owocnej pracy dla dobra osiedli i mieszkańców.

Komentarzy: 4 do Pierwsze spotkanie nowej Rady Osiedla

 1. Irena pisze:

  Jest nowy skład Rady Osiedla,więc może na początek stara sprawa zawalona przez poprzednią Radę. Dotyczy wydania zgody bez konsultacji z mieszkańcami na wybieg dla konia obok naszych domów.Ma to miejsce przy ul.Magnoliowej 1 /róg z ul. Wiślaną/.Protestowaliśmy przeciwko temu i zebraliśmy podpisy mieszkańców z naszej ulicy Magnoliowej,wręczając pismo jednemu z przedstawicieli Rady.Na dzień dzisiejszy mamy tylko smród z odchodów końskich,mało tego właściciel konia wybudował stajnię koło swego domu i tu również unosi się smród.Obok mieszka starsza Pani opiekująca się chorym mężem, nie może już tego znieść,a zwłaszcza w te gorące dni.Dlaczego miłośnik konia ma zatruwać nam życie,niech na okres lata odda konia na wypas i nie robi wiejskich nawyków w mieście.UWOLNIC KONIA, chciałoby się wykrzyczeć i przywołać do porządku.Serdecznie pozdrawiam.

 2. Zenobia pisze:

  Przykro się czyta to,tu jest dzielnica Szczecina koń zwierze pożyteczne i bardzo dobrze,że gospodarz dba o nie.Jeden koń to nie tak dużo odchodów -to do miasta trzeba się przeprowadzić jeżeli takie wrażliwe nosy.

 3. Irena pisze:

  Dziękuję za radę,nie wiedziałam,że Wielgowo jest wśią a nie dzielnicą m.Szczecina.Przekażę Pani P.aby z niepełnosprawnym mężem przeprowadziła się do miasta.Proponuję Pani docelowo startować w wyborach na sołtysa naszej wsi. Nie mam nic do konia,który tu nic nie zawinił.Niestety nie sprzątane odchody powodują nieprzyjemny odór.Być może ten smród to pestka na tle zapachów z nieoczyszczanych szamb i okolicznych kurników.Niektórym taki skansen nie przeszkadza.

 4. R.K. pisze:

  Popieram upadłySzczecin, oni (politycy) juz nawet na szczeblu miasta chyba dawno zapomnieli że w istocie mają służyć społeczeństwu a nie swoim wzajemnym interesom…
  Z przerażeniem patrzę co się dzieje z naszym miastem…

Top