Krzysztof Aloksa kandydat do Rady Osiedla

Wykształcenie
Jestem absolwentem IX Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie. Obecnie studiuję Zdrowie Publiczne (specjalność marketing i zarządzanie w służbie zdrowia, II rok I stopnia) na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Na studia te dostałem się z najlepszym wynikiem w rekrutacji.

Zainteresowania
Moją największą pasją są sprawy dotyczące miasta Szczecin – inwestycje, wydarzenia, czasem też polityka. Lubię wiedzieć, co dzieje się w mieście i jakie są wobec niego plany. Interesuję się również historią Szczecina, a w szczególności naszych osiedli oraz szpitala. Kolekcjonuje różnego rodzaju przedmioty historyczne, głównie dokumenty i książki. Pracuję nad usystematyzowaniem i udokumentowaniem historii Szpitala Szczecin-Zdunowo. Być może w przyszłości rezultatem tego będzie publikacja na ten temat.
Interesuję się również szeroko pojętymi zagadnieniami z dziedziny nauk medycznych, głównie z zakresu zarządzania i marketingu.

Działalność społeczna
Za swój największy dotychczasowy sukces w działalności społecznej uznać mogę skuteczną interwencję w Zarządzie Dróg i Transportu Miejskiego w 2007 roku, w efekcie której na linii pośpiesznej G wprowadzony został tabor przegubowy.
Ponadto prowadzę wątek na Forum Polskich Wieżowców SkyscraperCity – www.zdunowo.szczecin.pl na temat rozbudowy Szpitala Szczecin-Zdunowo, gdzie uwieczniam postęp prac.
W ostatnim czasie podjąłem starania zmierzające do uporządkowania cmentarzy poniemieckich znajdujących się na terenie naszych osiedli.

Krzysztof Aloksa

Komentarzy: 26 do Krzysztof Aloksa kandydat do Rady Osiedla

 1. Mieszkanka pisze:

  Ty się chłopcze lepiej za naukę weź porządnie a nie się pchasz do Rady. Myślisz, że zrobisz tu karierę polityczną?? Śmieszy mnie to jak widzę tu dwudziestokilkulatków. Tu trzeba ludzi doświadczonych, wpływowych a nie smarkaczy, którzy myślą, że w ten sposób się „dochapią” do koryta. Interwencja przy linii G- cha cha dobre sobie. Napisał chłopiec maila, czy zadzwonił do ZDiTM i przypisuje tu sobie to jako działalność społeczną. Wielu mieszkańców naszego osiedla niejedną taka interwencję przeprowadziło i nie robią z tego przypisu w życiorysie. Ehh

  Mieszkanka

 2. Mieszkaniec pisze:

  Droga Pani Mieszkanko! Na szczęście nie wszyscy mają taki sam tok rozumowania jak Pani, czyt. wąski. Popieram młodych chcących coś zdziałać, angażujących się w nasze sprawy lokalne. Świeża krew i chęć zrobienia czegoś dobrego połączona, jak to Pani określa, z doświadczeniem i wpływami, to idealna mieszanka. Znana zresztą nie od dziś. Dlatego nie ma się co czepiać chłopaka, a życzyć mu oraz innym powodzenia! Pozdrawiam, Mieszkaniec.

 3. Mieszkanka pisze:

  Sam masz wąski tok rozumowania. Pewnie się tatuś odezwał w obronie. Tu synek kariery nie zrobi. Na takie coś trzeba mieć czasu i cierpliwości. A skoro to student to niech się lepiej uczy a nie pcha tam, gdzie nie powinien. Jeśli chodzi o interwencie jakimi się szczyci kandydat, to wielu naszych mieszkańców ma na swoim koncie podobne. Pisał byle coś napisać, że niby już coś tam zdziałał. To żenada jakaś. Młoda krew?? Chłopie co taki szczyl może zrobić dla naszego osiedla??

 4. andrzej pisze:

  Krzychu jest wpożądku ale on za młody na to:( ja zagłosuje jednak:)

 5. andrzej pisze:

  do Mieszkanki przynajm,niek krzychu jest młody i wie co brakuje Wielgowskiej młodzieży jestem w jego wieku i jego popieram i sie tak nie bulwersuj bo Ci żyłka kipnie mieszkanko1 krzysiek 3maj sie pozdrawiam

 6. Zainteresowany pisze:

  Widzę że nasza droga mieszkanka jest bardzo sfrustrowana. Takie negatywne emocje od Pani czuję. Polecam odpocząć nad morzem i wypić lampkę wina. To od razu pomoże ukoić zszargane nerwy. Jak się tak zastanawiam, to chyba Pani sama kandyduje. Tylko proszę pamiętać, że podobne fortele stosowało się w piaskownicy. Radzę być uprzejmiejszym i stosować konstruktywną krytykę. Ostatnią z moich nieocenionych rad będzie…….. (Tu czas na werble)
  Spotkać się z Panem Krzysztofem i dopiero wtedy wydawać jakiekolwiek osądy.

 7. Mieszkanka pisze:

  I Tu się zdziwisz ” Zainteresowany” bo tak się składa, że nie kandyduję i nie mam zamiaru. Mam swoje typy osób starszych i doświadczonych, które dzięki swojemu doświadczeniu, poświęceniu i znajomościach działają dla Nas Wszystkich i mają w tym sporą praktykę i konkretne sukcesy. Ukoić zszargane nerwy?? Bez przesady wyraziłam tylko swoja opinię, do której mam prawo. Wybacz, ale nie frustruję się byle smarkaczami, którzy sami tu dają popis swojego rozgoryczenia. Mam wrażenie jednak, że to jakaś świta tego kandydata. Jeszcze jedno do „Andrzeja”- piszesz, że jesteś w jego wieku…WŁAŚNIE WIDAĆ CO TA KATEGORIA WIEKOWA SOBĄ REPREZENTUJE- chamstwo i prostactwo- cytat „sie tak nie bulwersuj bo Ci żyłka kipnie mieszkanko”. I tacy będą w Radzie osiedla.

 8. Mateusz pisze:

  mieszkanaka ale naprawde tak jak kolega wyżej napisał odpocznij sobie bo albo zazdroscisz Krzysztofowi że chce cos osiągnąc skoro Ty nie możesz to chociaż pozwól jemu! i oddaj na niego głos! to nic nie kosztuje a np co w radzie miasta mogą zrobic osoby takie jak np.hanmdlowiec, elektryk ?? on jest młody pozwól jemu si wykazac a po roku ocenimy jego wkład w 3 dzielnice Szczecina!~ a Ty Krzysiek nie przejmuj sie ZDUNOWO ZA TOBĄ I TROSZKE WIELGOWA;) i droga Mieszkanko jeżeli coś Pani sie nie podoba to proszę o Pani kandydowanie do Rady Miasta Panią też rozliczymy , Polak potrafi OLE

  pozdrawiam Panią

 9. kwicoł pisze:

  Mateusz?!!!! z całym szacunkiem dla Twojej osoby, jeżeli się wypowiadasz to sprawdź co piszesz!!!!!!!!!!! to nie są wybory do Rady Miasta, tylko wybory najniższego szczebla samorządowego do Rad Osiedli. A tak w ogóle to Krzysiek zapłaciłeś frycowe to pójdzie w dobrym kierunku.
  Pozdrawiam i zapraszam na wybory w niedziele- pokażmy FREKWENCJĄ że zależy nam na NASZEJ MAŁEJ OJCZYŹNIE.

 10. Janusz pisze:

  Czy młody = głupi???
  Czasem jest całkiem odwrotnie.
  I bardzo dobrze, że młodzież chce coś zrobić dla Wielgowa. Ja się cieszę z tego. Krzysztofie, masz mój pewny głos.
  Czy pozostali kandydaci też się przedstawią, czy może są tak pewni wygranej, że tego nie zrobią? A może po prostu się boją?

 11. Obserwator pisze:

  Mieszkanko, „taki szczyl” (a zarzuca Mieszkanka chamstwo innym) podejrzewam ma wiecej do zaoferowania niz Mieszkanka. Mieszkanka traktuje ludzi z gory i Mieszkance wydaje sie,ze wszystkie rozumy pozjadała. Skoro Mieszkanka rosci sobie tak oczywiste prawa do własnej opinii,niech Mieszkanka nie kaze np. Krzychowi rezygnowac ze swojego prawa do kandydowania. I niech Mieszkanka nie mowi mu,czym ma sie zajmowac. Skupi sie Mieszkanka na własnym zyciu. P.s moze Mieszkanka bedzie miała odwage i z imienia i nazwiska bedzie krytykowała Krzycha? Nie ma jak to anonimowosc,prawda Mieszkanko? Ze skorzystam – Ehh

 12. Janek pisze:

  To czemu sam się nie przedstawisz jak taki odważny jesteś SZANOWNY PANIE. Ma rację w tym co mówi!Po co nam dzieciaki w Radzie Osiedla. Niech lepiej w książkach siedzą to potem jak będą wykształceni i mądrzejsi niech kandydują.
  Do Janusza : A czego mają się bać?? Ja to się własnie boję tego, ze jak się dorwą młodzi do rządzenia tą dzielnicą i zaczną załatwiać (jak napisał andrzej) to co brakuje wielgowskiej młodzieży to dobiero sie bedzie działo że ho ho.

  • Janusz pisze:

   Chodzi mi o to, że boją się przedstawić, zaprezentować swoją osobę, poglądy, czy cel kandydowania. Parę nazwisk z listy mi nic nie mówi. W Wielgowie mieszka sporo ludzi i trudno znać wszystkich.

 13. Krystyna pisze:

  Witam
  w 1000 i 1 procencie popieram młodych ludzi,którzy chcą pracować a za tym, też coś chcą zrobić aby nasze osiedle nie była tak smutne i opuszczone. Jesteśmy jedną z dzielnic naszego miasta, która jest uboga w zaplecze klukturalne.Mam nadziję, że młodzi ludzie któlrzy wejdą do Rady Osiedla przy pomocy starszychbardziej doświadczonych zrobią jezscze więcej dla naszej społeczności. Popiera Pana Krzysztofa i życzę wytrwałości oraz powodzenia.

 14. marcinis pisze:

  Na kilku osiedlach w Szczecinie zgłosiło się za mało chętnych do Rad, tak że nie będzie nawet głosowania a ci, którzy się zgłosili automatycznie zostaną radnymi. W Wielgowie walka też nie będzie zbyt ostra, odpadną 2 osoby z 17 i RO będzie miała w dużej mierze podobny skład co dotychczas. Nie ma się co doszukiwać wielkich emocji bo ich nie ma (oprócz tych 12 komentów tutaj;-) choć wybory już za 3 dni.

 15. Mateusz pisze:

  do marcinis o ile mi aiwdomo( moge się mylić do rady osiedla wchodzi 8 osób przynajmniej na tyle osob mozna zagłosować) więdz co Pan pisze to nmie wiem czy jest zgodne z prawda:) mam nadzieje ze Krzysztof wejdzie do Rady Osiedla,i ta cała Pani Mieszkanka nie wiem czy cos tej Pani zrobił Krzysztof ze tak barsdzo chce zeby zrezygnował z kandydowania??????? zazdrośc? nienawiśc? czy może zazdrość ze jest młody??naprawde dla mnie to jest niezrozumiałe zamiast pomóc człowiekowi cos osiągnąc to mu rzucaja kłody pod nogi po co? ja jednak i tak zagłosuję na KRZYSZTOFA I NA CIEBIE MIESZKANKO TEZ ZAGŁOSUJE ABYŚ W KOŃCU ZMĄDRZAŁA:) POZDRAWIAM WSZYSTKICH

 16. Obserwator pisze:

  „To czemu sam się nie przedstawisz jak taki odważny jesteś SZANOWNY PANIE” A widzisz Janek, boje się, że Mieszkanka mnie znajdzie i wyssie mi krew z żył! Nikt nie wie do czego może być zdolna. Pzd.

 17. Bożena pisze:

  A dlaczego to odbierać prawo młodym do załatwiania swoich spraw poprzez młodego radnego? Bycie radnym to nie jest prawo odpowiedniego wieku, czy ilości znajomych. Jeżeli chłopak chce działać to dajmy mu szansę. Może się okazać, że jest lepszy od starszych wyjadaczy. Ja będę głosować na młodzież.

 18. kwicoł pisze:

  Pani Bożeno, w Radzie Osiedla nie załatwia się swoich spraw- (jeżeli Krzysztof i część kandydatów tak myśli to po roku „pracy” odpadną!!!!).
  Mam propozycje – koniec” licytacji” to wygląda jak kłótnie w sejmie. A Krzysiek i pozostali kandydaci muszą pamiętać, że praca w Radzie Osiedla jest charytatywna i ma służyć wszystkim mieszkańcom.
  Pozdrawiam

 19. Ewelina pisze:

  Również będę głosować na Krzysztofa. Jestem pewna w stu procentach że będzie jednym z odpowiednich osób na tym miejscu. Wiek nie jest tu ważny jeśli ma się w głowie ogromną wiedzę na każdy temat, a Krzysztof taka posiada. To on w imieniu mieszkańców załatwił autobusy przegubowe abyśmy nie jeździli w ścisku, to on interesuje się starymi poniemieckimi cmentarzami a nikogo innego to nawet nie interesuje, co więcej większość osób nawet nie wie o ich istnieniu!! Mało tego nie musi tego robić, a robi. To o czymś świadczy. Doskonale zna potrzeby zarówno osób dojrzałych jak i młodzieży. Jest osobą inteligentną i jestem pewna, że potrafił będzie załatwić KAŻDĄ sprawę dotyczącą Rady Osiedla. Ja wiem, że Krzysztof nie odpuści i nie przejmie się negatywnymi słowami pewnych osób, bo jest wytrwały w tym co robi. Robi to z pełną świadomością i oddaniem mając silny charakter :)
  Pozdrawiam I głosuję na pewno na Krzysztofa!!!!!!

 20. Mateusz pisze:

  oj Ewelinko B o ile mi wiadomo to jestes przyjaciółką Krzysztofa panno Bu… . ale ja też zagłosuje na krzysztofa mimo tego ze mi gra na nerwach( nie jest zbyt przyjazna osoba) ale mój głos i Eweliny ma to ju7z ma 2 głosy:)

 21. Ewelina pisze:

  Drogi Mateuszu przyjaciółką Krzysztofa nie jestem a sąsiadką, zapewne gra Ci na nerwach, bo go nie znasz, a żal ściska że może cokolwiek zrobić niż siedzieć bezczynnie jak inne osoby w jego wieku na dupie.Nie pisałam samych superlatyw na jego temat tylko z tego powodu, że go znam, lecz dlatego iż znając go napisałam cała prawdę o tym jaki jest:) Jeśli masz do tego jakieś obiekcje proponuję umówić się z nim na herbatę, czy kawę i poznać lepiej niż oceniać po tym co ktoś mówi ewentualnie z ludzkiej zazdrości.

 22. rwpb pisze:

  Ze względu na obowiązek przestrzegania ciszy przedwyborczej dalsze komentowanie jest wyłączone.

Top