Remont prezbiterium kościoła

Po prawie trzech tygodniach zakończył się remont prezbiterium w Kościele przy ulicy Bałtyckiej. Zostały usunięte stare okna i część ozdobnych belek po obu stronach. W to miejsce zostały zamontowane nowe, większe okna, a pozostałe belki zostały ocieplone. Okna zostały wymienione także na wieżyczce nad prezbiterium. Ściany są odnowione i pomalowane.
Nowe okna znacznie zwiększyły ilość światła i poprawiły izolację termiczną budynku kościoła.
W galerii zdjęć parę fotek

Komentarzy: 2 do Remont prezbiterium kościoła

  1. rwpb pisze:

    Przy różnych okazjach są organizowane spotkania po mszach w Oratorium. Ostatnie było 3 marca z okazji wizytacji kanonicznej naszej parafii ks. Inspektora dr Marka Chmielewskiego z Piły. Na takie spotkanie może przyjść każdy i poruszyć każdy temat. Nawet temat towarzyski. Szkoda, że na takie spotkania nie przychodzi właściwie nikt z tych, którzy mają jakiekolwiek pretensje. Przed Świętami w czasie rekolekcji też będą organizowane podobne spotkania, na które zapraszam wszystkich zainteresowanych.

  2. radek pisze:

    remont kościoła zrobiony dla parafian dopiero w 2011 i wygląda fatalnie a plebania „dla skromnych i nie potrzebujących wygód księży” wygląda lepiej niż niektóra willa w wielgowie i ukończona wcześniej niż kościół. A co stara plebania była taka zła? Lepiej było by za te pieniądze parafian wybudować salki dla dzieci niż wille dla księzy. Najpierw wygoda księży a potem reszta świata

Top