I Otwarty Turniej Tenisa Stołowego Vielgovia-Cup

W dniu 26 lutego w hali sportowej przy ul. Bałtyckiej odbył się otwarty Turniej Tenisa Stołowego „Vielgovia Cup”. Organizatorami byli: Uczniowski Klub Sportowy „Trzynastka”, Zespół Szkół nr 13 w Szczecinie oraz Amatorskie Towarzystwo Sportowe Stargard Szczeciński (pomoc sprzętowa).
W turnieju uczestniczyło w sumie 59 zawodników w tym reprezentanci klubów sportowych z miast naszego województwa m.in. z Reska, Złocieńca, Międzyzdrojów, Koszalina i Polic oraz osoby niestowarzyszone, dzieci i młodzież. Wśród nich było 10 zawodników zamieszkujących nasze osiedle w tym byli i obecni członkowie UKS „Trzynastka”.
Zwycięzcą w kat. A (zawodnicy II i III ligowi) został Patryk Przywarty z Koszalina, w kat. B Janusz Pszeniczka reprezentujący klub Darzbór Karnieszewice, w kat.młodzieżowej Robert Zwierkowski, a 3 m-ce zajął Adam Nowak z naszego UKS „Trzynastka”. Trzech najlepszych zawodników w każdej kategorii otrzymało puchary i nagrody, a fundatorami byli UKS „Trzynastka” Szczecin, Ferma Drobiu-Adam Musiał z Motańca oraz Mieczysław Żabski. Wszystkim sponsorom bardzo serdecznie dziękujemy, dzięki nim zawodnicy wyjeżdżali od nas zadowoleni, obiecując udział w następnym Turnieju.

Zapraszam do galerii zdjęć

Top