Oferta fajerwerków na Sylwestra

Zbliża się Sylwester i czas na sztuczne ognie i fajerwerki. Warto zapoznać się z ofertą firmy ‘UTIMET’ – LESŁAW BUŁKA.
W ofercie znajdziemy ponad 200 pozycji po konkurencyjnych cenach, między innymi: gotowe zestawy, petardy, rakiety, wyrzutnie wieloładunkowe, taśmy strzelające, fontanny, błyskacze, latające śmigła, moździerze, rzymskie ognie, zimne ognie.
Więcej szczegółów na ulotce

Jak wyglądał pokaz przygotowany przez firmę UTIMET mogliśmy zobaczyć na festynach oraz na filmiku LINK

Komentarzy: 10 do Oferta fajerwerków na Sylwestra

 1. RfX pisze:

  Konkurencyjne ceny u p.Bułki nie uwierzę xD
  Coś co normalnie kosztuje np.w hurtowni ze sprzedażą detaliczną np.jakaś rakieta tam 10zł u tego pana kosztuje 20zł więc przebitka na cenach 100% nie polecam pod żadnym pozorem tego sklepu ze względu na bardzo kosmiczne ceny.

 2. mieszkaniec pisze:

  RfX, czy jakaś tam hurtownia dała chociaż jedną byle jaką rakietę na jakikolwiel pokaz w Wielgowie? A p. Bułka robi pokazy i na festynach i Nowy Rok. W tym roku też pewnie będzie jakiś pokaz, prawda panie Leszku?
  Poza tym chyba warto wspierać lokalnych przedsiębiorców?

 3. RfX pisze:

  ok ok
  Przecież nie mówię że p.Bułka żydzi czy coś takiego sam oglądam prawie co roku pokaz na nowy rok na wielkim ognisku a co do pokazu na festynie to wątpie czy robi to za darmo ale mogę się mylić.
  Mówisz pan że warto wspierać lokalnych przedsiębiorców co racja to racja ale żeby ci przedsiębiorcy byli też w porządku w stosunku do nas.Wydałem w tym roku na fajerwerki niecałe 300zł u pana Bułki by mnie to wyniosło około 500zł,niestety nie stać mnie na aż takie wsparcie.

 4. terra pisze:

  a nikt nie pomyslal o biednych zwierzetach, ktore cierpia podczas sylwestra slyszac tysiace glosnych wybuchow petard…

 5. RfX pisze:

  Niestety zwierzaki cierpią sam widzę po swoim psiaku jak się boji gdy usłyszy huk petard,lecz na to już się nie da zaradzić,człowiek też często różnych żeczy się boij lecz musi to jakoś przeboleć.

 6. Sylwia pisze:

  Zwierzaki są bardz biedne w tym czasie. Są jednak sposoby, można im zaaplikować jakiś środek uspokajający u weterynarza. Tradycji się nie zmieni i trochę huku musi być. Taka jest natura ludzka.
  Ile wydaliście w tym roku na fajerwerki? Ja wydałam prawie 200zł

 7. benedykt pisze:

  RfX jak czytam twoje dyrdymały,to flaki mi się przewracają kiedy przestaniesz nażekać, zrób coś dla rodziny,sąsiadów z ulicy czy dla osiedla i pchwal się tym. Takich malkontentów jak ty jest połowa mieszkańców, pewnie masz problem aby zrobić zakupy dla mamy niewspomne że śmieci które masz wyżucić do kubła to wyżucasz przez okno?
  A wiesz co, za te pieniądze które wydałeś na fajerwerki to zrób pokaz może będzie lepszy od tego co robi P.Bułka.
  Zastanów się nad sobą………….

 8. z Łowczych pisze:

  RfX – skoro masz możliwość kupienia za pół ceny, to może zorganizuj pokaz na ognisku dzisiaj? Po co p. Bułka ma wydawać 1000zł, skoro Ty możesz to samo zrobić za 500 lub mniej? Kupiłeś u kogoś innego, dałeś komuś zarobić, a przychodzisz i oglądasz pokaz p. Bułki? Może jeszcze bawisz się na naszym ognisku? Po co? Chyba, że kupiłeś jakieś tanie race bez żadnych efektów? Zastanów się co piszesz, Twoje komentarze czyta sporo osób. Robisz piękną antyreklamę dla p. Bułki, a nie podajesz żadnych konkretnych przykładów cen. Równie dobrze można napisać o kosmicznych cenach samochodów marki Volkswagen, bo Fiata 126p można kupić za 100zł. A ceny są jak wszędzie, jedne wyższe, inne mniejsze – życie.
  Dziwi mnie jednak, że komentarze z taką treścią są umieszczane.
  Do zobaczeniu na ognisku!

 9. benedykt pisze:

  myślę że komentarze są potrzebne i takie i takie to może niektórym (RfX) rozjaśnić w głowach…………
  DO ZOBACZENIA NA ŁOWCZYCH

 10. RfX pisze:

  Nie pisałem o tym że mam dostępność fajerwerków o pół ceny tańszych lecz to że pan bułka żeby na nas zarobić nażuca swoją prawie 100% marże bo dużo idących ludzi tam nie zna się za bardzo na cenach fajerwerków i widzę jest też i tak u ciebie.Jakie mam ci podać konkrety?Jak prawie na wszystkim p.Bułka chciałby zarobić prawie że 100%.Wystarczy sobie porównać ceny np. z cenami szczecińskiej strony s-piro mają swoją stronę, mają podane ceny,następne .fajerwerkimarket.pl można sobie zobaczyć ile kosztują tam a ile u p.Bułki te same produkty.

  Cytat:
  A wiesz co, za te pieniądze które wydałeś na fajerwerki to zrób pokaz może będzie lepszy od tego co robi P.Bułka.
  Zastanów się nad sobą

  Strzelam fajerwerkami w sylwester dla swojej przyjemności i się bawię wtedy rakietami,moździerzami,wyrzutniami a łączenia tego nie mam potrzeby bo strzelam je dla siebie a nie dla widowni co innego jak robię jakiś pokaz znajomym z jakiś okazji.Zresztą szkoda mi wywalić więcej pieniędzy dla własnej przyjemności bo p.Bułka nie strzela za 300-500zł tylko za pewno grubo ponad 1000zł.
  Zrobić pokaz nie jest wcale żadną sztuką chyba że byłby on porządnie zgrany z muzyką to wtedy jest już coś.A tak dobrać parę elementów,połączyć odpowiednim lontem,dodać w odpowiednich miejscach kilka opóżniaczy żeby to miało ręce i nogi pokaz gotowy.Tu i tak co napisałem jest bardzo okrojone ale jak ktoś chce wiedzieć co i jak z pokazami to poczyta sobie odpowiednie informacje na pewno w innych miejscach.
  Nie napisałem że się bawie na ognisku tylko że oglądam pokaz p.Bułki a żeby go oglądnąć nie muszę się ciagnąć o 2 w nocy tam gdyż z mojej chaty widać idealnie ;)

  Ludzie którzy się tutaj kłócą nie mają prawie żadnego pojęcia o fajerwerkach więc szkoda się wypowiadać…

  Pozdrawiam i szczęśliwego nowego roku ;)

Top