Wybory Samorządowe 2010 – jak głosowaliśmy?

W niedzielę, 21 listopada odbyły się wybory prezydenta Szczecina, posłów do Rady Miasta i Sejmiku Zachodniopomorskiego. Głosowanie w naszych osiedlach odbywało się w obwodach głosowania 3 i 4. Frekwencja wyborców nie była wysoka i wyniosła około 41%.
Jak i na kogo głosowaliśmy?

Na podstawie protokołów Komisji Wyborczej:

Komisja Wyborcza nr.3

Kandydaci na prezydenta
Łącznie uprawnionych do głosowania było 1405 wyborców. Głosujących było 574, głosów ważnych 552, głosów nieważnych 22. Frekwencja wyniosła 40,85%.
Poszczególni kandydaci otrzymali głosów:

Małgorzata Jacyna-Witt (kandydat niezależny) 58
Piotr Krzystek (kandydat niezależny) 196
Arkadiusz Litwiński (PO) 105
Anna Nowak (PSL) 5
Bartłomiej Sochański (kandydat niezależny) 54
Jędrzej Wijas (SLD) 30
Krzysztof Zaremba (PiS) 104
razem 552

Kandydaci na radnych
Łącznie uprawnionych do głosowania było 1405 wyborców. Głosujących było 574, głosów ważnych 557, głosów nieważnych 17. Frekwencja wyniosła 40,85%.
Poszczególni kandydaci otrzymali głosów:

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

1. Wijas Jędrzej Piotr 10
2. Mickiewicz Andrzej 3
3. Jerzyk Henryk 11
4. Grygier Kazimierz Andrzej1
5. Łukaszewicz Katarzyna Monika 2
6. Czernikiewicz Piotr 1
7. Pliszczyński Marcin 0
8. Mieczkowska Magdalena Monika 2
9. Poszeluźny Rafał 0
10. Brzezowska Karolina Teresa 0
11. Adamczewski Euzebiusz 0
12. Osińska Małgorzata Barbara 0
13. Dalski Tomasz 0
14. Milczarek Ewa 1
razem 31

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1. Tokarzewska Beata Tamara 1
2. Tuszyńska-Gronet Elżbieta Maria 0
3. Fidos Andrzej 0
4. Jasińska Danuta
5. Piestrzyńska Krystyna Janina 0
6. Borowiec Anna Franciszka 0
7. Szydłowski Stanisław Teofil 0
8. Sagan Dorota 0
9. Matusiak Marcin 0
10. Gronet-Przybylska Anna Elżbieta 0
11. Witkowski Piotr Adam 0
12. Prawdzic Anna Dominika 0
13. Marcinkiewicz Tomasz 0
14. Prajs Wiesław Władysław 1
razem 2

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rp

1. Grodzki Tomasz Paweł 46
2. Dzikowski Władysław 362
3. Gzyl Paweł 3
4. Bródka Joanna Jadwiga 4
5. Biernacki Piotr Mirosław 1
6. Siuda Krzysztof Jacek 0
7. Schab Czesław 1
8. Kotnis Magdalena 2
9. Sielski Łukasz Marek 0
10. Sala Stanisław 0
11. Czarkowski Damian 1
12. Walaszkowski Roman Augustyn 2
13. Nakielski George 0
14. Barczyk Krzysztof Jerzy 2
razem 424

Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość

1. Biernat Stefania Elżbieta 39
2. Kropopek Andrzej Mieczysław 6
3. Modzelewska Teresa 16
4. Piętka Zbigniew 0
5. Pawłowski Piotr 0
6. Milewski Marcin 1
7. Bednarek Włodzimierz Bolesław 2
8. Romianowski Krzysztof Andrzej 0
9. Kurzawa Izabela 2
10. Szpruta Zenon Jan 0
11. Korpalska-Chabior Gościsława Anna 0
12. Prajwowska Anna Małgorzata 2
13. Falkiewicz Sławomir Wojciech 0
14. Jakubczyk Ewa 0
razem 68

Komitet Wyborczy Wyborców Niezależny Ruch Społeczny Zachodniopomorskie

1. Kubiak Marek Adam 0
2. Ślusarski Robert Arkadiusz 1
3. Rojko Zenona Waleria 0
4. Ignor Sebastian Maciej 0
5. Ostanek Mieczysław Janusz 1
razem 2

Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Krzystka Dla Pokoleń

1. Kolbowicz Marek Antoni 15
2. Kwieciński Zdzisław Józef 0
3. Kordowska Alina 1
4. Nowak Andrzej 1
5. Bagiński Mariusz Krzysztof 2
6. Kubiś Agnieszka Krystyna 1
7. Radzimski Karol Mieczysław 1
8. Kurpiewski Wiesław 0
9. Roszkowska Beata 0
10. Uścinowicz-Lisowska Róża 0
11. Furtak Wiesław Zygmunt 0
12. Iwanicka-Moltu Izabela Małgorzata 0
13. Kapella Małgorzata 0
14. Turski Bogdan Andrzej 0
razem 21

Komitet Wyborczy Wyborców Bartłomieja Sochańskiego – Obudźmy Szczecin

1. Kurpiewska Małgorzata 1
2. Aniszewski Marek 0
3. Giers-Sanecka Marta Aurelia 0
4. Majcher Radosław Grzegorz 2
5. Chmura Przemysław Rafał 0
6. Czajkowska Apolonia Anna 0
7. Czerniszewski Witold Lucjan 0
8. Kalczyński Maciej Stanisław 0
9. Wieczorkowska Katarzyna 0
10. Matusiak Marcin Władysław 0
razem 3

Komitet Wyborczy Wyborców Małgorzaty Jacyny – Witt

1. Bąk Cezary Stanisław 1
2. Kaliszewska Kamila 1
3. Huegel Jan Witold 0
4. Cybulski Ryszard 2
5. Kobylińska Iwona 1
6. Ircha Mieczysław Edward 0
7. Wierciak Wojciech Kajetan 0
8. Sowa Maria Stanisława 0
9. Dymna-Paraszkiewicz Elżbieta Ewa 0
10. Pawłowska Joanna 0
11. Dobrodziej Łukasz 0
12. Chojnowska Izabela Anna 0
13. Szymańska Milena 0
14. Tumidajski Łukasz Jacek 1
razem 6

Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Miśniakiewicza

1. Miśniakiewicz Marcin Hubert 0
2. Ziomkowski Przemysław Adrian 0
3. Kajszczarek Tomasz 0
4. Paciejewski Piotr Rafał 0
5. Boguski Bartosz 0
razem 0

Kandydaci Do Sejmiku
Łącznie uprawnionych do głosowania było 1405 wyborców. Głosujących było 574, głosów ważnych 508, głosów nieważnych 66. Frekwencja wyniosła 40,85%.
Poszczególni kandydaci otrzymali głosów:

Komitet Wyborczy Sld

1. Wieczorek Dariusz Krzysztof 28
2. Koś Ewa Izabela 10
3. Kasznia Magdalena Anna 10
4. Barański Jerzy Aleksander 3
5. Dadej Mariusz Leszek 0
6. Szymański Dariusz 0
7. Iwko Stanisław 0
8. Zajfert Ryszard 1
9. Kazuba Anna Krystyna 0
10. Jekiel Jacek Jerzy 1
11.Graczyk Zbigniew Florian 2
12. Oklejak Joanna Dorota 1
13. Manduk Jerzy Edward 0
14. Prusik Kazimierz Stanisław 0
15. Borkowski Bartosz Jerzy 1
16. Śmigielska Małgorzata Katarzyna 8
razem 65

Kw Polskie Stronnictwo Ludowe

1. Nowak Anna 7
2. Rzepa Jarosław Michał 8
3. Fedeńczak Adam 7
4. Frąś Józef Jan 0
5. Stankowski Sławomir Krzysztof 1
6. Praduń Urszula 0
7. Kubus Marcin Piotr 0
8. Kopczyński Waldemar 0
9. Grochowalska Władysława 0
10. Romanowski Józef 1
11. Szafarkiewicz Ryszard Marek 0
12. Riabinow Hubert Adam 0
13. Greś Damian Maciej 0
14. Mackiewicz Radosław Wojciech 0
15. Kubas Daniel 0
16. Engelhardt Juliusz 2
razem 26

Komitet Wyborczy Ppp – Sierpień 80

1. Baraniak Patrycja Olga 1
2. Marek Katarzyna Anna 0
3. Olkowska Małgorzata 1
4. Maciejasz Marek Zygmunt 0
5. Sulecka Justyna Katarzyna 0
6. Fydrych Monika Magdalena 0
7. Szczybelska Agnieszka 1
razem 3

Kw Platforma Obywatelska Rp

1. Tałasiewicz Marek Jan 75
2. Łojko Jarosław 8
3. Niedzielski Andrzej Antoni 23
4. Obrycki Norbert Piotr 31
5. Kalina Teresa 32
6. Tkaczyk Cezary Sławomir 8
7. Przerwa Tomasz Henryk 0
8. Garnowski Jacek Marek 1
9. Kryzan Paweł Tomasz 4
10. Wójcik Krzysztof Piotr 8
11. Głaz Antoni Aleksander 6
12. Halec Wojciech 1
13. Komorowski Adam Tomasz 8
14. Bartoszewicz Zygmunt 3
15. Zajdel Marek 4
16. Sobolewska Agnieszka 24
razem 236

Kw Prawo I Sprawiedliwość

1. Dobrzyński Leszek 78
2. Drzazga Kazimierz 9
3. Stankiewicz Robert 6
4. Przybylska Agnieszka 14
5. Adamska Grażyna Teresa 3
6. Plaugo Łucja Janina 0
7. Bączkowski Marek Władysław 1
8. Szatkowska Iwona 1
9. Zalewska-Kubicka Ludmiła Kazimiera 3
10. Modzelewski Tadeusz Waldemar 7
11. Bodnar Krystyna 0
12. Kłos Lidia Danuta 8
13. Cieszyński Remigiusz Tomasz 0
14. Karut Andrzej 1
15. Masacz Bożena Maria 1
16. Niburski Rafał 2
razem 142

Kw Prawica Rzeczypospolitej

1. Słomski Piotr 2
2. Danielak Zbigniew 0
3. Zaranek Paweł Tomasz 0
4. Witek Wiesław Leszek 1
5. Muzyczuk Czesława Teresa 0
6. Pigla Ryszard 1
razem 4

Kw Ndp – Samoobrona Leppera

1. Tuczyk Michał Przemysław 4
2. Wysocka Sylwia 1
3. Piszczoła Grażyna Maria 0
4. Krzyśków Władysław 0
5. Migulska Edyta 2
6. Krusikiewicz Ryszard 1
razem 8

Kkw Lewica

1. Napieralski Michał 8
2. Pawlak Edyta 3
3. Knap Mieczysław 0
4. Zielska Małgorzata 0
5.Ozimkowska Karina 0
6. Worytko Marzena 0
7. Świat Łukasz 0
8. Seredyńska Józefa 1
razem 12

Kw Narodowego Odrodzenia Polski

1. Durbajło Maria Anna 1
2. Czerwiński Łukasz 0
3. Zazula Daniel Stanisław 0
4. Lisiewicz Arkadiusz 1
5. Skurzewska Anetta Honorata 1
razem 3

Kww Nrsz

1. Maliszewski Andrzej Krzysztof 0
2. Kałuża Elżbieta 1
3. Paradowski Tadeusz Janusz 0
4. Magdziński Jakub 1
5. Grzenkowicz Izabela Barbara 0
6. Schmidt Mirosław Antoni 0
7. Turbo Zbigniew 1
razem 3

Kw Liga Polskich Rodzin

1. Machaj Marek 4
2. Karaczun Tadeusz 1
3. Keller Mirosław 0
4. Dziedzic Marek 0
5. Bruski Adam 1
razem 6

Komisja Wyborcza nr.4

Kandydaci na prezydenta
Łącznie uprawnionych do głosowania było 1626 wyborców. Głosujących było 675, głosów ważnych 662, głosów nieważnych 13. Frekwencja wyniosła 41,51%.
Poszczególni kandydaci otrzymali głosów:

Małgorzata Jacyna-Witt (kandydat niezależny) 69
Piotr Krzystek (kandydat niezależny) 185
Arkadiusz Litwiński (PO) 151
Anna Nowak (PSL) 13
Bartłomiej Sochański (kandydat niezależny) 57
Jędrzej Wijas (SLD) 54
Krzysztof Zaremba (PiS) 133
razem 662

Kandydaci na radnych
Łącznie uprawnionych do głosowania było 1626 wyborców. Głosujących było 675, głosów ważnych 661, głosów nieważnych 14. Frekwencja wyniosła 41,51%.
Poszczególni kandydaci otrzymali głosów:

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

1. Wijas Jędrzej Piotr 17
2. Mickiewicz Andrzej 7
3. Jerzyk Henryk 3
4. Grygier Kazimierz Andrzej 0
5. Łukaszewicz Katarzyna Monika 4
6. Czernikiewicz Piotr 0
7. Pliszczyński Marcin 1
8. Mieczkowska Magdalena Monika 2
9. Poszeluźny Rafał 0
10. Brzezowska Karolina Teresa 0
11. Adamczewski Euzebiusz 0
12. Osińska Małgorzata Barbara 1
13. Dalski Tomasz 0
14. Milczarek Ewa 5
razem 40

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1. Tokarzewska Beata Tamara 2
2. Tuszyńska-Gronet Elżbieta Maria 0
3. Fidos Andrzej 0
4. Jasińska Danuta 0
5. Piestrzyńska Krystyna Janina 0
6. Borowiec Anna Franciszka 0
7. Szydłowski Stanisław Teofil 0
8. Sagan Dorota 0
9. Matusiak Marcin 0
10. Gronet-Przybylska Anna Elżbieta 3
11. Witkowski Piotr Adam 0
12. Prawdzic Anna Dominika 0
13. Marcinkiewicz Tomasz 0
14. Prajs Wiesław Władysław 0
razem 5

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rp

1. Grodzki Tomasz Paweł 16
2. Dzikowski Władysław 431
3. Gzyl Paweł 5
4. Bródka Joanna Jadwiga 5
5. Biernacki Piotr Mirosław 8
6. Siuda Krzysztof Jacek 0
7. Schab Czesław 2
8. Kotnis Magdalena 0
9. Sielski Łukasz Marek 2
10. Sala Stanisław 2
11. Czarkowski Damian 0
12. Walaszkowski Roman Augustyn 7
13. Nakielski George 0
14. Barczyk Krzysztof Jerzy 1
razem 479

Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość

1. Biernat Stefania Elżbieta 35
2. Kropopek Andrzej Mieczysław 3
3. Modzelewska Teresa 49
4. Piętka Zbigniew 1
5. Pawłowski Piotr 5
6. Milewski Marcin 0
7. Bednarek Włodzimierz Bolesław 1
8. Romianowski Krzysztof Andrzej 0
9. Kurzawa Izabela 0
10. Szpruta Zenon Jan 0
11. Korpalska-Chabior Gościsława Anna 0
12. Prajwowska Anna Małgorzata 0
13. Falkiewicz Sławomir Wojciech 0
14. Jakubczyk Ewa 2
razem 96

Komitet Wyborczy Wyborców Niezależny Ruch Społeczny Zachodniopomorskie

1. Kubiak Marek Adam 0
2. Ślusarski Robert Arkadiusz 0
3. Rojko Zenona Waleria 0
4. Ignor Sebastian Maciej 0
5. Ostanek Mieczysław Janusz 0
razem 0

Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Krzystka Dla Pokoleń

1. Kolbowicz Marek Antoni 3
2. Kwieciński Zdzisław Józef 3
3. Kordowska Alina 4
4. Nowak Andrzej 0
5. Bagiński Mariusz Krzysztof 0
6. Kubiś Agnieszka Krystyna 4
7. Radzimski Karol Mieczysław 0
8. Kurpiewski Wiesław 0
9. Roszkowska Beata 0
10. Uścinowicz-Lisowska Róża 5
11. Furtak Wiesław Zygmunt 0
12. Iwanicka-Moltu Izabela Małgorzata 0
13. Kapella Małgorzata 1
14. Turski Bogdan Andrzej 0
razem 20

KWW B. Sochańskiego Obudźmy Szczecin

1. Kurpiewska Małgorzata 4
2. Aniszewski Marek 1
3. Giers-Sanecka Marta Aurelia 0
4. Majcher Radosław Grzegorz 3
5. Chmura Przemysław Rafał 2
6. Czajkowska Apolonia Anna 0
7. Czerniszewski Witold Lucjan 0
8. Kalczyński Maciej Stanisław 0
9. Wieczorkowska Katarzyna 0
10. Matusiak Marcin Władysław 0
razem 10

KWWy Małgorzaty Jacyny – Witt

1. Bąk Cezary Stanisław 2
2. Kaliszewska Kamila 2
3. Huegel Jan Witold 1
4. Cybulski Ryszard 0
5. Kobylińska Iwona 1
6. Ircha Mieczysław Edward 1
7. Wierciak Wojciech Kajetan 0
8. Sowa Maria Stanisława 0
9. Dymna-Paraszkiewicz Elżbieta Ewa 0
10. Pawłowska Joanna 0
11. Dobrodziej Łukasz 0
12. Chojnowska Izabela Anna 0
13. Szymańska Milena 0
14. Tumidajski Łukasz Jacek 2
razem 9

KWW Marcina Miśniakiewicza

1. Miśniakiewicz Marcin Hubert 1
2. Ziomkowski Przemysław Adrian 0
3. Kajszczarek Tomasz 0
4. Paciejewski Piotr Rafał 0
5. Boguski Bartosz 1
razem 2

Kandydaci Do Sejmiku
Łącznie uprawnionych do głosowania było 1626 wyborców. Głosujących było 675, głosów ważnych 613, głosów nieważnych 62. Frekwencja wyniosła 41,51%.
Poszczególni kandydaci otrzymali głosów:

Komitet Wyborczy Sld

1. Wieczorek Dariusz Krzysztof 44
2. Koś Ewa Izabela 14
3. Kasznia Magdalena Anna 13
4. Barański Jerzy Aleksander 0
5. Dadej Mariusz Leszek 0
6. Szymański Dariusz 3
7. Iwko Stanisław 0
8. Zajfert Ryszard 0
9. Kazuba Anna Krystyna 1
10. Jekiel Jacek Jerzy 3
11.Graczyk Zbigniew Florian 2
12. Oklejak Joanna Dorota 3
13. Manduk Jerzy Edward 0
14. Prusik Kazimierz Stanisław 0
15. Borkowski Bartosz Jerzy 0
16. Śmigielska Małgorzata Katarzyna 0
razem 93

Kw Polskie Stronnictwo Ludowe

1. Nowak Anna 15
2. Rzepa Jarosław Michał 4
3. Fedeńczak Adam 3
4. Frąś Józef Jan 0
5. Stankowski Sławomir Krzysztof 0
6. Praduń Urszula 1
7. Kubus Marcin Piotr 1
8. Kopczyński Waldemar 0
9. Grochowalska Władysława 0
10. Romanowski Józef 0
11. Szafarkiewicz Ryszard Marek 0
12. Riabinow Hubert Adam 0
13. Greś Damian Maciej 0
14. Mackiewicz Radosław Wojciech1
15. Kubas Daniel 1
16. Engelhardt Juliusz 5
razem 31

Komitet Wyborczy Ppp – Sierpień 80

1. Baraniak Patrycja Olga 1
2. Marek Katarzyna Anna 0
3. Olkowska Małgorzata 0
4. Maciejasz Marek Zygmunt 0
5. Sulecka Justyna Katarzyna 0
6. Fydrych Monika Magdalena 0
7. Szczybelska Agnieszka 0
razem 1

Kw Platforma Obywatelska Rp

1. Tałasiewicz Marek Jan 99
2. Łojko Jarosław 9
3. Niedzielski Andrzej Antoni 27
4. Obrycki Norbert Piotr 39
5. Kalina Teresa 31
6. Tkaczyk Cezary Sławomir 3
7. Przerwa Tomasz Henryk 1
8. Garnowski Jacek Marek 5
9. Kryzan Paweł Tomasz 4
10. Wójcik Krzysztof Piotr 7
11. Głaz Antoni Aleksander 3
12. Halec Wojciech 1
13. Komorowski Adam Tomasz 4
14. Bartoszewicz Zygmunt 5
15. Zajdel Marek 7
16. Sobolewska Agnieszka 32
razem 287

Kw Prawo I Sprawiedliwość

1. Dobrzyński Leszek 88
2. Drzazga Kazimierz 5
3. Stankiewicz Robert 16
4. Przybylska Agnieszka 19
5. Adamska Grażyna Teresa 6
6. Plaugo Łucja Janina 3
7. Bączkowski Marek Władysław 1
8. Szatkowska Iwona 1
9. Zalewska-Kubicka Ludmiła Kazimiera 0
10. Modzelewski Tadeusz Waldemar 8
11. Bodnar Krystyna 3
12. Kłos Lidia Danuta 2
13. Karut Andrzej 8
14. Masacz Bożena Maria 1
15. Niburski Rafał 3
razem 174

Kw Ndp – Samoobrona Leppera

1. Tuczyk Michał Przemysław 0
2. Wysocka Sylwia 0
3. Piszczoła Grażyna Maria 1
4. Krzyśków Władysław 1
5. Migulska Edyta 0
6. Krusikiewicz Ryszard 1
razem 3

KKW Lewica

1. Napieralski Michał 10
2. Pawlak Edyta 4
3. Knap Mieczysław 0
4. Zielska Małgorzata 0
5.Ozimkowska Karina 0
6. Worytko Marzena 0
7. Świat Łukasz 0
8. Seredyńska Józefa 2
razem 16

Kw Narodowego Odrodzenia Polski

1. Durbajło Maria Anna 0
2. Czerwiński Łukasz 0
3. Zazula Daniel Stanisław 0
4. Lisiewicz Arkadiusz 0
5. Skurzewska Anetta Honorata 0
razem 0

Kww Nrsz

1. Maliszewski Andrzej Krzysztof 0
2. Kałuża Elżbieta 3
3. Paradowski Tadeusz Janusz 0
4. Magdziński Jakub 0
5. Grzenkowicz Izabela Barbara 0
6. Schmidt Mirosław Antoni 0
7. Turbo Zbigniew 1
razem 4

Kw Liga Polskich Rodzin

1. Machaj Marek 1
2. Karaczun Tadeusz 0
3. Keller Mirosław 0
4. Dziedzic Marek 0
5. Bruski Adam 0
razem 1

Top